نقاشی ساختمان خانی : نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان در تهران

موضوعات وب

نرخ نقاشی ساختمان

رنگهای جدید برای نقاشی ساختمان

بهترین رنگ برای ساختمان

رنگ و زندگی شخصی

رنگ و شخصیت

ویژگی های رنگ مولتی کالر

زیر سازی نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان فوری

رنگ چیست؟

روان شناسی رنگهای مختلف

 نقاشی ساختمان روی گچ

رنگ های کامپیوتری نقاشی ساختمان

قیمت پتینه کاری ساختمان

طرز ساخت بتونه

10 نکته برای رنگ کردن خانه

انتخاب رنگ ، انواع رنگ ها

سفید و صورتی محبوب خانم ها

زیتونی ، بژ ، سفید و قهوه ای

وب سایت مرجع نقاشی ساختمان نگین ساختمان

نقاشی ساختمان پیمانکاری

رومالین(بلکا)

نقاشی کودکان و مفاهیم آن

نقاشی ساختمان نگین الماس

نقاشی سقف ساختمان

نقاشی درب و پنجره و چهارچوب ساختمان

لیست قیمت نقاشی ساختمان

رنگهای قابل شستشو برای ساختمان

نقاشی ساختمان درجه یک

نقاشی ساختمان در تهران

قیمت رنگ روغنی

نقاشی ساختمان بدون واسطه

قیمت رنگ آکریلیک بی بو

رنگهای ترکیبی ترکیب رنگ

رنگ آمیزی ساختمان با غلطک

نقاشی ساختمان ارزان

نقاشی ساختمان در شرق تهران غرب تهران شمال و جنوب

قیمت رنگ پلاستیک

رنگ مورد علاقه کودکان

نقاشی خانه

نقاشی منزل

نقاشی گچبری و ابزارها

نمونه کار نقاشی ساختمان

سفارش نقاشی ساختمان

رنگ روغن یا کاغذ دیواری؟

رنگ ساختمان

رنگ دیوار ساختمان

رنگ اتاق خواب

مهارت های نقاش ساختمان
لیست قیمت نقاشی ساختمان در سال 95
رنگ آمیزی ساختمان
تضاد رنگ ها در نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان و دكوراسیون
نقاشی ساختمان به شكلی متفاوت
رنگ آمیزی اتاق خواب
نقاشی ساختمان روی سیمان
نقاشی ساختمان مدرن
نقاشی و طراحی دیواری
نقاشی ساختمان با تخفیف
نقاشی ساده ساختمان
طرز ساخت رنگ نوک مدادی
سیلر کیلر و جلا براق کننده چوب
روش ساخت و تهیه رنگ نقره ای
روش از بین بردن بوی رنگ روغنی
رنگ سال برای نقاشی ساختمان
شرکت نقاشی ساختمان
رنگ صورتی نقاشی ساختمان
قیمت رنگ و نقاشی اپوکسی
رنگ آبی نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان با زیر کار خیس
علت زردی سقف چیست
روش ساخت رنگ ونگه
نقاشی سقف استخر
شاپان چیست و کاربرد شاپان
پتینه کاری ساختمان
رنگ سفید در نقاشی ساختمان
خطاطی سقف و دیوار ساختمان
استخدام پتینه کار ساختمان

رنگ زندگی و نقاشی ساختمان
رنگ آبی در نقاشی ساختمان
رنگ شكلاتی برای نقاشی ساختمان
اجرای كنیتكس و رولكس
نقاشی ساختمان در محدوده و منطقه شما
رنگ روغن بهتر است یا رنگ پلاستیک
نقد و بررسی رنگهای ساختمان
رنگ روغنی بهتر است یا اكریلیك

نقاشی ساختمان در تبریز
نقاشی مدرسه
نقاشی لوکس ساختمان
نقاشی ساختمان سفارت های خارجی
رنگ و نقاشی ساختمان
طرز ساخت رنگ یاسی
آلبوم نقاشی ساختمان
رنگ صورتی برای نقاشی ساختمان
رنگ پوست پرتقالی در نقاشی ساختمان
پرایمر چیست؟
پرایمین چیست؟
نقاشی نمای ساختمان
رنگ آمیزی پارکینگ
رنگ یخچالی برای نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان ایران
روش ساخت رنگ پلاستیک
نقاشی مسکن
تصاویر و مدل های نقاشی ساختمان
طرز ساخت رنگ سفید استخوانی
تزئینات داخلی ساختمان
طرز ساخت رنگ طوسی ساختمان
قیمت نقاشی ساختمان در سال 95
نحوه پرداخت هزینه نقاشی ساختمان
مشكلات نقاشان ساختمان
بازسازی گچ كاری و نقاشی ساختمان
گچ کاری سفید کاری ساختمان
قیمت گچ کاری ساختمان
نقاشی ساختمان در شمال کشور
نقاشی خانه های ویلایی
نقاشی ساختمان در مناطق تهران
رنگ روغنی بهتر است یا مولتی کالر
نقاشی ساختمان و دكوراسیون داخلی

رنگ روغنی در نقاشی ساختمان

جستجو در مطالب سایت نقاشی ساختمان

رنگ آمیزی کافی شاپ و کافه

اهمیت رنگ آمیزی کافی شاپ و کافه

رنگ ها بی طرفانه محیط را قضاوت می کنند و تأثیر زیادی در جذب مشتری های کافی شاپ و کافه ها دارند. اولین نگاهی که با ورود مشتری به کافی شاپ جذب آن می شود، ترکیب رنگ و دکوراسیون داخلی فضاست که می تواند همان ابتدا، احساس مشتری ها را متحول کند، حال آنکه رنگ هایی که در فضای کافی شاپ و کافه استفاده می شوند، ویژگی هایی دارند که باید قبل از انتخاب رنگ، به آنها توجه شود.

در این مطلب، ابتدا به معرفی ویژگی های رنگ آمیزی کافی شاپ و کافه می پردازیم و در انتها راجع به تأثیری که رنگ ها در جذب مشتری کافه ها دارند، صحبت خواهیم کرد.

نقاشی و رنگ آمیزی کافی شاپ و کافه

ویژگی های رنگ آمیزی کافی شاپ و کافه

قابلیت شستشو

امروزه در میان این همه آلودگی شهرها، رنگ های قابل شست و شو برای رعایت بهداشت و پاکیزگی کافی شاپ ها، به صرفه تر هستند. تنوع طرح ها و رنگبندی های موجود در کافی شاپ ها به گونه ایست که باید هر روز به زیبایی و جذابیت روز قبل باشند و درخشندگی شان را از دست ندهند و خب این امر در میان این همه دود و آلاینده های شهری کمی سخت است، بخصوص که اغلب کافی شاپ های درون شهری در حاشیه خیابان ها و محل های پر رفت و آمد هستند.

برای خلاصی از لکه ها و چرک هایی که فضای کافی شاپ و کافه ها را زشت می کند، تنها دو راه دو راه وجود دارد، ترمیم و رنگ آمیزی مجدد یا شست و شوی رنگ ها.

اگر بخواهیم نظافت دیوارهای کافی شاپ و کافه ها را بررسی کنیم، کاملا واضح است رنگ آمیزی مجدد بسیار هزینه بر خواهد بود و انجام متوالی این کار، نه تنها سودی برای کافی شاپ ندارد، بلکه با چند روز تعطیلی به دلیل رنگ آمیزی، هم پرسنل آنجا از کار می افتند و هم مشتری ها پراکنده می شوند، بنابراین استفاده از رنگ های قابل شست و شو در همان ابتدای کار، نه تنها شرایط بهتری برای نظافت و پاکیزگی کافی شاپ ایجاد می کند، بلکه از هزینه های اضافی رنگ آمیزی هم خلاص می شوید.

ماندگاری بالا

رنگ آمیزی کافی شاپ و کافه باید از ماندگاری بالایی برخوردار باشد، چرا که به دلیل کاربری این مکان ها و حضور دائم مشتری، نمی توان هر چند وقت یکبار  نمیتوان به علت رنگ آمیزی تعطیلی اعلام کرد، بخصوص که رنگ آمیزی کافی شاپ مثل رنگ آمیزی اتاق منازل نیست.

رنگ آمیزی کافی شاپ ها در طرح های خاصی صورت می گیرد که ممکن است کمی هزینه بر باشد، بنابراین انتخاب رنگی که ماندگاری بالایی دارد، کمک زیادی به کاهش هزینه ها می کند، بخصوص که مشتری ها با رنگ کافی شاپ و کافهانس می گیرند و به آن عادت می کنند، بنابراین بهتر است طی فرآیند زمانی طولانی تر و به جهت تعویض دکوراسیون داخلی، رنگ آمیزی مجدد صورت گیرد.

ضد اشعه خورشید

همان طور که می دانید تابش مستقیم نور خورشید و اشعه UV، به مرور زمان موجب رنگ پریدگی و پوسته شدن رنگ ها می شود، حال آنکه برخی از کافی شاپ های امروزی در فضای باز و برخی هم روی بام ساختمان های مرتفع ساخته می شوند، بنابراین بهتر است رنگ آمیزی کافی شاپ و کافه هایی که آفتابگیر و در معرض تابش مستقیم نور خورشید است، نسبت به حرارت و نور آفتاب مقاوم باشند تاطول  عمر بیشتری داشته باشد.

عدم بوی نا مطبوع

رنگ آمیزی کافی شاپ و کافه باید بلافاصله بعد از رنگ آمیزی در مدت کوتاهی خشک شود و هیچگونه بویی به جا نگذارد. مشتری هایی که به کافی شاپ می روند، آنچه مد نظرشان است فضای دلبازی با عطر دل انگیز است که حس و حالشان را خوب کند.

اگر قرار باشد که بوی رنگ در فضا بپیچد، نه تنها اشتها کور می شود، بلکه تمام خلاقیت شما در چیدمان وسایل و جذابیت رنگ ها زیر سؤال می رود. توصیه میکنیم در انتخاب رنگ برای فضای کافی شاپ حتما دقت داشته باشید که از رنگ های بدون بو استفاده شود.

روانشانسی رنگ ها و انتخاب بهترین رنگ برای کافی شاپ و کافه

رنگ ها دنیایی از حرف و احساسات را همراه دارند  و به عنوان سریع ترین ترین راه ارتباطی با چشم مخاطب، حس های مختلفی را انتقال می دهند؛ بنابراین خیلی اهمیت دارد که ابتدا زبان رنگ ها را بدانید و از میان آن ها رنگ مناسب کافی شاپ و کافه را انتخاب کنید.

تأثیر زبان رنگ ها در روانشناسی

رنگ های گرم: رنگ های گرم احساس و روان افراد را تحریک می کنند و از این بابت تأثیر زیادی در ایجاد پیام های عصبی دارند، همچنین این رنگ ها نشاط آور و هیجان آور هستند و بکاربردن آنها در فضاهایی مثل کافی شاپ، اشتها را تحریک می کند. رنگ های قرمز، نارنجی، زرد، سبز تیره، ارغوانی و تمام طیف هایی که از ترکیب این رنگ ها تیره و روشن تر می شوند شامل رنگ های گرم می شوند.

رنگ های سرد: این رنگ ها بیشتر در فضاهایی که نیاز به آرامش بیشتری می باشد، استفاده می شوند. رنگ های سرد، تنش ها و استرس روزانه را کاهش می دهند و با ایجاد فضایی آرام باعث آسودگی خاطر می شوند. مجموع رنگ های آبی، بنفش، سبز به عنوان رنگ های پایه و رنگ های ترکیبی حاصل از آنها در طیف رنگ های سرد قرار می گیرند. در برخی باشگاه ها، سالن های ورزشی و استخر ها در قسمت کافی شاب از این رنگ ها بسیار استفاده می شود که حسی ملموس از آرامش را با محیط به افراد منتقل می کند.

رنگ های خنثی: رنگ های خنثی بی طرف هستند و در رنگ کافی شاپ و کافه بیشتر به عنوان رنگ پس زمینه استفاده می شود که جلوه ی رنگ های گرم و سرد را بیشتر می کنند و در نهایت با ترکیب و قرار گرفتن در کنار رنگ های دیگر، تأثیر گذار می شوند. رنگ های خاکستری، بژ، قهوه ای، سیاه و سفید در شمار رنگ های خنثی محسوب می شوند.

نقاشی و رنگ آمیزی کافی شاپ و کافه

خلاقیت در رنگ آمیزی کافی شاپ و کافه

امروزه بخش عظیم مشتری های کافی شاپ ها را جوانانی تشکیل می دهند که در دنیای امروز با علایق مدرن زندگی می کنند. ابتکار و خلاقیت در انتخاب رنگ مخصوص کافی شاپ می تواند ناخودآگاه قشر جوان را تحت تأثیر بگذارد و آنها را مجذوب خود کند.

در نظر گرفتن رنگ های شاد در ترکیب دکوراسیون لاکچری و مدرن کافی شاپ، از مواردی است که مشتری های ثابت کافی شاپ ها به آن اشاره می کنند. خلاقیت در رنگ آمیزی کافی شاپ و کافه از معیارهایی است که این مکان ها را در میان سایر رقبا، خاص می کند.

برای مثال اگر فقط از تعدادی رنگ که با هم هارمونی دارند استفاده کنید ترکیب یک دست و زیبایی بوجود می آورید، حال اگر به جای این روش، تمام دیوارهای سالن را با نقاشی های سورئال و تصاویری که با رنگ آمیزی کافی شاپ و کافه، رنگ آمیزی شدند پر کنید، فضای خاص و منحصربه فردی ایجاد کرده اید.

تأثیر رنگ آمیزی کافی شاپ و کافه در ایجاد اشتها

رنگ آمیزی کافی شاپ و کافه، باید به گونه ای باشد که اشتهای مشتری را باز کند. اغلب کافه ها محلی برای ملاقات ها دو نفره یا دورهمی های دوستانه و خانوادگی است، پس دلیلی ندارد که حتما برای رفتن به کافی شاپ از قبل اشتهای زیادی داشته باشند.

هدف این هنر، بازی با رنگ هاست که می تواند اشتها آور باشد و مشتری را برای سفارشات بیشتر و لذت بردن از خوراکی ها و نوشیدنی های خوشمزه ترغیب کند. اگر قصد دارید رنگ آمیزی کافی شاپ و کافه تان اشتها آور باشد از طیف رنگ های گرم بیشتر استفاده کنید.

رنگ های گرم به دلیل اینکه هیجان آورند، اشتها را بازتر می کنند و بر خلاف منازل مسکونی که آرامش بخش بودن فضا مد نظر است، رنگ های گرم بیشتر در کافی شاپ ها به چشم می خورند.

در استفاده از رنگ های گرم زیاده روی نکنید

رنگ های گرم اشتها آور بوده، بسیار جلب توجه می کنند و روی احساس مشتری اثر می گذارند، بنابراین زیاده روی در استفاده از رنگ ها گرم به عنوان رنگ آمیزی کافی شاپ و کافه، ممکن است بر خلاف میل مشتری باشد و آرام و قرار را از ناخودآگاه آنها بگیرد. حضور رنگ هایی مثل قرمز، نارنجی و زرد پر رنگ باید به گونه ای باشد که در ترکیبی از رنگ های هارمونی و نامحسوس دیده شود و نه همه جای کافی شاپ.

فرض کنید وارد اتاقی می شوید که تمام آن رنگ قرمز است، مطمئناً در آن اتاق تاب نمی آورید و عصبی می شوید، پس دقت کنید که رنگ آمیزی کافی شاپ و کافه، علاوه بر اینکه شاد و گرم باشد، آرامش بخش هم باشد تا از فشارهای عصبی بکاهد. می توانید در کنار این نوع رنگ ها از رنگ های مکمل و یا هارمونی رنگ بصورت کارشناسی شده استفاده کنید.

همخوانی رنگ آمیزی کافی شاپ و کافه  با دکوراسیون

در انتخاب رنگ آمیزی کافی شاپ و کافه دقت کنید که با دکوراسیون داخلی هم خوانی داشته باشد. رنگ کف‌پوش ها، دیوارها، سبک چیدمان و طراحی فضای داخلی و لوازم کاربردی داخل سالن در انتخاب بسیار اهمیت دارند. به هرحال رنگ آمیزی کافی شاپ و کافه برای فضاهای سنتی و مدرن متفاوت است.

در کافی شاپ های مدرن که از لوازم لوکس و چهلچراغ‌ها برای نور افشانی و لوازم نفیس و لاکچری استفاده می کنند، رنگ های لایت و تیره تر بیشتر جلوه می کند در حالی که اگر بخواهید از رنگ های گرم و روشن استفاده کنید، فضا به به‌واسطه ی رنگ ها روشن و دل‌بازتر می شود.

نور پردازی هایی که جلوه های بدیعی ایجاد می کنند، برای چشم زننده هستند و بکار بردن لوستر های کوچک و تزئینی به همراه آباژورهای لایت در جاهای مختلف سالن، فضای دنج تری را ایجاد می کنند.

نقاشی ساختمان خانی

جهت دریافت مشاوره رایگان و سفارش رنگ آمیزی کافی شاپ و کافه با ما تماس بگیرید:

خانی

09125757086

نویسنده: آمنه ظریفی

گروه تولید محتوای تیم طراحی سایت باران